8.8 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 19, 2022
Ana Sayfa HAVABÜS Adıyaman Havalimanı Otobüs Servis Kalkış Saatleri ve Fiyatları

Adıyaman Havalimanı Otobüs Servis Kalkış Saatleri ve Fiyatları

Adıyaman Havalimanı Belediye Otobüs güzergahı ve ücretleri (fiyatı) hakkında detaylı bir bilgiyi burada bulabilirsiniz. Adıyaman Havaalanı Kalkış Durağı, nerede veya Adıyaman Havalimanı Yolcu Servisi, Adıyaman Havaalanı’nda Otobüs ücreti ne kadardır gibi soruların cevabını derledik.

Adıyaman Havalimanı’nda Havaş Otobüs Servisleri hizmet vermemektedir. Adıyaman Havaalanı Ulaşım Hizmetleri, BAY-TUR TAŞIMACILIK tarafından otobüs hizmeti veriliyordu, Ancak 08.02.2021 tarihinden itibaren VEKA TURİZM tarafından Havalimanı Otobüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Havaalanı’na gidecek Otobüsler Adıyaman İl Emniyet müdürlüğü yanından hareket etmektedir. Adıyaman Havalimanına gidecek VEKA Turizme ait Yolcu Servisi, Uçak kalkış saatinden yaklaşım 2 (iki) saat önce hareket etmektedir. Hareket Saatleri için telefonle bilgi alınız.

Adıyaman Havalimanı Otobüs kalkış Saati :

Ankara Uçuşu için: 07:40

İstanbul Uçuşu için: 09:15

Adıyaman Havaalanı Otobüsü Kalkış Durağı:
Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Yanı, Cumhuriyet İlkokulu karşısı.

Kahta Havaalanı Otobüsü Kalkış Durağı:
Kahta Otogar.

Yaklaşık olarak yolculuk Süresi :
Yaklaşık 45 dakika olup, Hava Durumuna ve trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Adıyaman Havalimanı Otobüsü Bilet ücreti:
Adıyaman : 15,00 TL

Kahta : 13,00 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz