Adıyaman Havalimanı Sincik Arası Taksi Ücreti

ADIYAMAN HAVAALANI
Nerden Gidilecek :Sincik
Varılacak Yer :Adıyaman Havalimanı
Kilometre Mesafe :52,00 km
Kaç Saatte :69 dk
Araç Tipi :Ticari Taksi
Fiyat :106,50 TL ile 115,50 TL Arası

Not: Taksi ücreti hesaplama araçları ve diğer taksi durağından çağırma uygulamaları üzerinden yaptığımız tahmini fiyat listesidir. Yukarıda verilen fiyatlar sadece bilgilendirme amaçlı olup tarifesine aittir, ve yaklaşık fiyatlardır, yol durumuna göre değişiklik gösterebilir. Köprü ve otoyol ücretleri hesaplamaya dahil edilmemiştir. Eğer seyahat ettiğiniz güzergâh paralı geçiş yapılan köprü ve otoyollardan geçiyorsa, buralarda ödenen bedeller yukarıda hesaplanan ücrete eklenecektir.

Yukarıda verilen saatler veya dakİkada havaalanına gidilir. Tabi trafik ve hava şartlarından bazen aksıyabilir. Adıyaman Havaalanı Yol Tarifi karmaşık olmayıp rahatlıkla bulunabilecek bir durumdadır. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç hissedenlerseniz, ( 0416 244 22 12 ) numaralı telefonuna ulaşıp yardım talep edebilir veya merak ettikleri soruları sorup bilgi edinebilirler.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. Adıyaman Havalimanı, Türkiye’nin Adıyaman iline hizmet veren bir havalımanıdır. 22 Mayıs 1998’de hizmete girmiş olup dış ve iç hat trafiğine açıktır. Yıllık 2.000.000 yolcu kapasitesine sahiptir. Son dönemde kule ve iki tane bina yapılmıştır.

Adıyaman Havaalanı rakımı ise 673 metredir. 295 otomobil, 5 otobüs ve 7 minibüs kapasitesine sahip otoparkı ve 5 uçak kapasiteli Apronu ile kaliteli hizmet vermektedir. Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Adres: 02000 Adıyaman Merkez/Adıyaman
Telefon: 0416 244 22 12
Faks: 0416 214 24 59
E-Posta: infoadiyaman@dhmi.gov.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz