BATMAN HAVALİMANI
Nerden Gidilecek :Batman İl Sağlık Müdürlüğü
Varılacak Yer :Batman Havaalanı
Kilometre Mesafe :7,00 km
Kaç Saatte :9 dk
Araç Tipi :Ticari Taksi
Fiyat :16,50 TL ile 22,50 TL Arası

Not: Taksi ücreti hesaplama araçları ve diğer taksi durağından çağırma uygulamaları üzerinden yaptığımız tahmini fiyat listesidir. Yukarıda verilen fiyatlar sadece bilgilendirme amaçlı olup tarifesine aittir, ve yaklaşık fiyatlardır, yol durumuna göre değişiklik gösterebilir. Köprü ve otoyol ücretleri hesaplamaya dahil edilmemiştir. Eğer seyahat ettiğiniz güzergâh paralı geçiş yapılan köprü ve otoyollardan geçiyorsa, buralarda ödenen bedeller yukarıda hesaplanan ücrete eklenecektir.

9 dakika Hakkari havaalanına gidilir. Tabi trafik ve hava şartlarından bazen aksıyabilir. Batman Selahaddin Eyyubi Havalimanı Yol Tarifi karmaşık olmayıp rahatlıkla bulunabilecek bir durumdadır. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç hissedenler 0488 2180444 numaralı telefonuna ulaşıp yardım talep edebilir veya merak ettikleri soruları sorup bilgi edinebilirler.

Batman Havalimanı
Adres silvan yolu üzeri Batman Havalimanı
Telefon 0488 218 04 44
Faks 0488 218 10 05
E-Posta infobatman@dhmi.gov.tr

Batman, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Batman ili’nin ve merkez ilçe’nin yönetim merkezi olan şehirdir. Türkiye’nin Batman iline hizmet veren havalimanı açılmasından buna birçok ulaşımda kolaylık sağlamıştır. Batman havalimanı 1998 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı Askeri-Sivil kategoride hizmet vermekte olup, şehir merkezine 7 kilometre uzaklıktaki silvan Yolu üzerinden Batman Havalimanı’na kent merkezine ulaşmak çok kolay. Ulaşım Taksi ve Belediye otobüsü ile sağlanmaktadır. 14`üncü İUS ÜS Komutanlığı kontrolü altında 1 adet 3048 x 45 ebatlarında piste, 1 adet 3048 x 23 Metre ebatlarında Paralel taksiyoluna sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz