İkizler Yeniyol Muzzy Önü Van Havalimanı Belediye Otobüs Saatleri

Van Belediye otobüslerinin başladığı güzergah İkizler Yeniyol Muzzy önü durağında başlıyarak Van Ferit Melen Havalimanına Gitmektedir. Aşağıda verdiğimiz tobloda belediye otobüs saatlerini takip ederek halk otobüslerine binebilir ve havaalanına ulaşabilirsiniz.

Van’da belediye ve özel halk otobüslerinde kullanılabilen elektronik bilet Belvan Kart sistemi ile gerçekleştirilmektedir. Araç içinde para alışverişi yerine Belvan Kart Van’da ulaşım adına oldukça kolaylık sağlamıştır.  351 Van Merkez Havaalanı Otobüs hareket saatlerin de aşağıda vereceğimiz duraklar veya güzergahtan geçmektedir. Bu Van Belediye otobüsleri İkizler Yeniyol Muzzy önü, Cemaller Sokak, Sıhke Caddesi, Eski Emniyet Kavşağı, İpekyolu Bulvarı , Havaalanı Kavşağı güzergahı üzerinden Van Ferit Melen Havalimanına ulaşmaktadır.

351 VAN MERKEZ – HAVALİMANI  OTOBÜS HAREKET SAATLERİ

OTOBÜS SIRT NO

VAN MERKEZ HAREKET SAATLERİ

SABAH

10:30

ÖĞLEN

12:30

ÖĞLENDEN SONRA

14:30

AKŞAM

17:30

AKŞAM

19:00


GÜZERGAH  İkizler Yeniyol Muzzy önü, Cemaller Sokak, Sıhke Caddesi, Eski Emniyet Kavşağı, İpekyolu Bulvarı ve Havaalanı Kavşağı güzergahıyla havalimanına ulaşmaktadır.

Havaalanı Kavşağı, İpekyolu Bulvarı, Şabaniye Caddesi, Sebze Hali Kavşağı, Hacıbekir Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Maraş Caddesi, Milli Egemenlik Caddesi ve İkizler güzergahıyla havalimanından dönmektedir.

Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz