Malatya Havalimanı Malatya Ögretmenevi Arası Taksi Ücreti

MALATYA HAVAALANI
Nerden Gidilecek :Malatya Ögretmenevi
Varılacak Yer :Malatya Havalimanı
Kilometre Mesafe :27,00 km
Kaç Saatte :36 dk
Araç Tipi :Ticari Taksi
Fiyat :93,70 TL ile 110,70 TLArası

Not: Taksi ücreti hesaplama araçları ve diğer taksi durağından çağırma uygulamaları üzerinden yaptığımız tahmini fiyat listesidir. Yukarıda verilen fiyatlar sadece bilgilendirme amaçlı olup tarifesine aittir, ve yaklaşık fiyatlardır, yol durumuna göre değişiklik gösterebilir. Köprü ve otoyol ücretleri hesaplamaya dahil edilmemiştir. Eğer seyahat ettiğiniz güzergâh paralı geçiş yapılan köprü ve otoyollardan geçiyorsa, buralarda ödenen bedeller yukarıda hesaplanan ücrete eklenecektir.

Yukarıda verilen saatler veya dakİkada havaalanına gidilir. Tabi trafik ve hava şartlarından bazen aksıyabilir. Malatya Havaalanı Yol Tarifi karmaşık olmayıp rahatlıkla bulunabilecek bir durumdadır. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç hissedenlerseniz, ( 0 422 266 00 46-47-50 ) numaralı telefonuna ulaşıp yardım talep edebilir veya merak ettikleri soruları sorup bilgi edinebilirler.

Malatya il merkezinin 34 km kuzeyinde bulunan havalimanı, 2007’den itibaren de uluslararası uçuşlara açık olarak taşımacılık hizmeti veriyor. Türkiye Havalimanlarının işletilmesi ile Türkiye Hava Sahası’ndaki hava trafiğinin düzenlenmesi ve kontrolü görevi, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü’nce yerine getirilmektedir. Malatya’da yer alan Erhaç Havalimanı, 1941 senesinden bu yana sivil havacılık hizmeti veriyor.

Adres: DHMİ Malatya Havalimanı Müdürlüğü 44100 Akçadağ/MALATYA
Telefon: 0 422 266 00 46-47-50
Faks: 0 422 266 00 45
E-Posta: infomalatya@dhmi.gov.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz