8.8 C
İstanbul
Salı, Haziran 28, 2022
Ana Sayfa HAVALİMANLARI Pervari’den Siirt Havalimanı Arası Kaç km ve Saatte Gidilir

Pervari’den Siirt Havalimanı Arası Kaç km ve Saatte Gidilir

Siirt havaalanı Pervari arası kaç km (kilometre)’dir? Pervari’den Siirt Havalimanı’na gitmek istiyen biri kaç saatte Siirt Havalimanı’na ulaşır? Pervari‘den 1 saat 54 dakika’da Siirt havaalanına gidilir. Tabi trafik ve hava şartlarından bazen aksıyabilir. Siirt Havalimanı Yol Tarifi karmaşık olmayıp rahatlıkla bulunabilecek bir durumdadır. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç hissedenler 90 484 254 22 02 numaralı telefona veya 90 484 254 20 02 numaralı faksa ulaşıp yardım talep edebilir veya merak ettikleri soruları sorup bilgi edinebilirler.

SİİRT KURTALAN SİİRT HAVAALANI ARASI MESAFE : 105 kilometre.

SİİRT KURTALAN SİİRT HAVAALANI ARASI SÜRE : 1 saat 54 dakika.

ADRES: Siirt Dilektepe Yolu, 56220 Pınarca Köyü / SİİRT/Siirt Merkez/Siirt

Pervari ilçesi, Siirt ilinin kuzey doğusunda yer almaktadır. Kuzeyini Hizan ve Bahçesaray ilçeleri, doğusu Çatak ve Beytüşşebap ilçeleri, güneyini Şırnak ili ve Eruh ilçesi, batısını ise Aydınlar ve Şirvan ilçeleri çevrelemektedir. İlçe merkezi Şakiran ve Adiyan adlı iki mahalleden oluşur. Herekol Dağı ilçe sınırları içinde yer alır.

Eskiden Bervade adıyla da anılan kasaba, ilçenin kuzey kesiminde yer alır. 92 kilometrelik uzun bir yolla Siirt’e ulaşılan bu ilçede belediye 1927 yılında kurulmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz