Uludere Şırnak Havaalanı Arası Kaç km ve Saatte Gidilir

Şırnak havaalanı uludere arası kaç km (kilometre)’dir? uludere’den Şırnak Havalimanı’na gitmek istiyen biri kaç saatte Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı’na ulaşır?

Uludere, Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan ve Şırnak iline bağlı olan bir ilçedir. Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en güneydoğusunda bulunan Şırnak ilinde yer alan Şırnak Havalimanı açılış tarihi 2013. Aynı yıl, hizmete açılmıştır. İç hatlara hizmet veren bir havalimanı olan Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı kimi zaman bazı özel durumlar için uluslararası uçuşlara da hizmet etmektedir.

Şırnak, uludere Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı arası mesafe : 112 kilometre.

Şırnak, uludere Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı arası süre : 2 saat 22 dakika.

 Uluderen Şırnak Havalimanına veya Şırnak Şerafettin Havalimanın’dan Uludereye 2 saat 22 dakika’da gidilir. Tabi trafik ve hava şartlarından bazen aksıyabilir. Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Yol Tarifi karmaşık olmayıp rahatlıkla bulunabilecek bir durumdadır. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç hissedenler 0 486 636 77 00 numaralı telefona veya 0 486 636 77 07 numaralı faksa ulaşıp yardım talep edebilir veya merak ettikleri soruları sorup bilgi edinebilirler.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı’ndan taksi, minibüs ya da havalimanı servisleri ile İdil ilçe merkezinden çevre beldelere kolaylıkla ulaşılmaktadır. Otobüs seferleri ise sabah ve akşam saatlerinde Şırnak merkezine ulaşım için tercih edilmektedir. Havalimanından İstanbul ve Ankara’ya direkt uçuşlar düzenlenmektedir.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı
Adres Cizre-İdil Yol Arası Düzova Köyü Yanı/ŞIRNAK
Telefon 0486 636 77 00 – 01 – 02
Faks 0486 636 77 07
E-Posta infosirnak@dhmi.gov.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz